CLICK HERE FOR FREE BLOGGER TEMPLATES, LINK BUTTONS AND MORE! »

o moich wypiekach :)


Witam serdecznie na mojej stronie :)


Tworzone przeze mnie wypieki doskonale nadają się na prezent, ale również ożywią każdą imprezę okolicznościową, ślub, wieczór panieński czy kawalerski, stanowią idealny dodatek na spotkaniach biznesowych, sprawdzą się również na prywatkach oraz jako codzienny smakołyk!
Nadają się również jako oryginalne podziękowanie za udział w uroczystościach i przyjęciach.
Wypieki, które wykonuję ucieszą każdego bez względu na wiek, będą miłą niespodzianką i pięknym wspomnieniem dla jubilata. 

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie - tego nie oferuje żadna cukiernia. Możesz przyjść do mnie z własnym pomysłem, a ja spróbuję podołać wyzwaniu :), jeśli całkowicie nie masz pomysłu na tort - razem postaramy się temu zaradzić, co dwie głowy to nie jedna ;).

 Każdy tort artystyczny, każdy wypiek wykonany jest z najlepszych składników, bita śmietana ze śmietany, a nie jej substytutów typu "śnieżka" z torebki. 
Torty w stylu angielskim wykonane są wyłącznie z jadalnych składników spożywczych najwyższej jakości. Do dekoracji używam lukru plastycznego barwionego barwnikami spożywczymi znanej i renomowanej angielskiej firmy Wilton, kolorowych groszków, cukierków, posypek itp.